70lvl

Millised plussid on eakatel inimestel? 70+
Miinustest me täna ei räägi, need on ilmselged.
Täna ma räägin plussidest, mida saab kogeda adekvaatne ja selge mõistusega inimene, kui ta on ületanud 70 taset ellujäämismängus:

 1. Teeselda, et sa ei ole päris selge mõistusega, kui see on sulle hetkel kasulik.
 2. Öelda, et sa ei näe/ei kuule/ei saa aru, et sind kiiremini rahule jäetaks.
 3. Sa võid sõimata inimesi otse näkku ja keegi ei anna sulle vastu molu.
 4. Võid “unustada ära” plaanitud ebameeldivat tegevust, öeldes, et põhjuseks on halb mälu, ning sulle andestatakse.

  HxIdQFg3RxA

 5. Võid hakata õpetama noori, kui oled oma ala spetsialist(vähemalt osaliselt). Kui järsku räägid kokku mingit jama, mis ei vasta tõele, siis keegi ei hakka sind kahtlustama, ning kui hakkab, siis lavale tuleb punkt number 3.
 6. Mine õpetama. Saad palka inimeste mõnitamise eest, aga selleks on vaja olla oma ala spets, ükskõik, oled sa kokk või mammuti kaka uurija.
 7. Sind kuulatakse ja tihtipeale ka usutakse. Keegi ei sega vahele, suhtutakse tõsiselt.
 8. Sinu naljad on automaatselt naljakamad ja peenemad, kui nooremate omad, sinu sõnad kaaluvad rohkem, eriti kui sa oskad olla tõsine ja kannad prille.
 9. Võid rääkida kokku ulmejutte, et osalesid Teises maailmasõjas, Prantsuse revolutsioonis, päästsid hulgaliselt pagulasi, võitlesid karudega metsas ja sõitsid ringi hobustega. Olid tuttav Pushkiniga, surusid kätt Inglise kuningannale, kurameerisid Pamela Andersoniga ja jõid Led Zeppeliniga. Kui jutustamise ajal sul tuleb pisar silma, võid olla kindel: keegi ei kahtle – sa oled kohalik autoriteet.
 10. Peaasi, et sinu eakaaslased ei tuleks ja ei rikuks mainet, öeldes, et persetasid terve elu ema korteris ja jäid ilma jalata joomingu tõttu, jäädes magama lumehanges, mitte ei kaotanud selle Vabadussõja ajal.

  r4yZ0r5O5lc

 11. Kui selline pask juhtub, siis vaata alla, siis tõsta pilku vasttekkinud vaenlasele otse silma, siis naerata kergelt ja ütle sooja häälega, nagu ainult ema ütleks: “Ma ei saa pahandada su peale , Priidu, ma ju mäletan sind veel enne ajuhalvatust. Tore poiss olnud… “. Sügav ohke. Sa võitsid.  Et Priidu ei jõuaks sulle vastu molu anda(ta on sama vana kui sina, temale on lubatud), ütle, et pead kiirustama, kuna halva mälu tõttu unustasid oma hobused toitmata.
 12. Võid paluda arstidelt opiaate, öeldes, et selg/pea/perse valutab ja nautida elu. Keegi ei arva, et oled narkomaan. Ja kui isegi oled – arstidel on pohhui, “nii kui nii varsti sured.”
 13. Kui ravimeid jääb üle, siis saad aidata nautida elu teistele, samas parandades oma materiaalset seisu.

  t98CVbQX7l4

 14. Allahindlused, soodustused. Tasuta piletid igale poole, kui oled jõudnud jäsemest ilma jääda või oskad teeselda parkinsoni haiget.
 15. Võid kanda haigeid riideid, suhelda inimestega ühistranspordis, ning keegi ei karda sind ja ei väldi, vastupidi: inimesed teevad komplimente ja naeratavad.

 16. Kui tunned, et varsti ei suuda enda perset pühkida, kuid ei jõudnud elu jooksul raha koguda lux vanadekodu jaoks, siis viimasest jõust mine panka röövima. Kui ei õnnestu – pannakse vanglasse, kus on režiim ja inimesed on sunnitud sinuga tegelema. Või psühhiaatria haiglasse, mis on veelgi parem, seal on rohkem võimalusi soetada alkot ja palju uusi huvitavaid tutvusi.

Loodame, et meditsiinis toimub kiire progress, ning me saame elada kauem ja vähema valuga. Hoiame teadust ja teadvust, aamen.

SpFPeKNVwCY

 

Alisa Verde “Kuri koer”
heavymeditation.com

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s